Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення Очеретнянської сільської ради

«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік"

 

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення  Очеретнянської  сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік" та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є постійна комісія сільської ради з питань  бюджету та соціально-економічного розвитку.

Метою прийняття цього регуляторного акту є – встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік на території Очеретнянської сільської ради.

Проект рішення Очеретнянської  сільської  ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік" та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Очеретнянської сільської ради.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення Очеретнянської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік" та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного розпорядження та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться постійною комісією з питань  бюджету та соціально-економічного розвитку Очеретнянської сільської ради:

 

поштою на адресу:

 22253,

Вінницька область,

Погребищенський район,

с. Очеретня,

вул. Центральна,35;

 

на електронну адресу – 

 

Сільський голова                                               В.І.Кулик